Güncel Haberler

Milliyet Executive ile finansal liderler

class = “medyanet-inline-adv”>

Teknolojinin ve belirsizliklerin başrol oynadığı dünyada şirketlerin finansal yol haritasını çizen CFO’lar aynı zamanda karar alma süreçlerinin de merkezi figürleri oluyor. İş dünyasının hızlı değişim ve dönüşümünde, finans fonksiyonlarının ötesine geçmeyi bilen CFO’lar önemli bir fark yaratıyor. Milliyet Executive bu ay BMI’ın DataExpert iş birliğiyle yaptığı araştırmayla belirlenen Türkiye’nin en etkili 50 CFO’sunu sunuyor.

Türkiye’de teknoloji denilince akla ilk gelen isimlerden Faruk Eczacıbaşı, “yeni bir hikaye”ye göre gelişen teknolojileri kullanarak gezegenimize destek olma çağrısında bulunuyor.

Sarar’ın 3. kuşağı markayı Cumhuriyetin ikinci yüzyılına hazırlıyor. Yönetim kurulu üyeleri Sara Sarar ve Ece Sarar Özalp kardeşler, tecrübe ile teknolojiyi birleştirmeye kararlı olduklarını söylüyor.

class = “medyanet-inline-adv”>

Henkel Türkiye İcra Komitesi Başkanı ve Henkel Tüketici Markaları Genel Müdürü Güray Yıldız, “Son dönemde Türkiye’de 65 milyon euroluk yatırım yaptık. 2024 yılında da sürdürülebilirlik hedeflerimize olan güçlü bağlılığımızla yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi. .

Artık dünyanın Metaevren sayesinde değişeceği o kadar ütopik görünmüyor. Bu işin olumsuz yönlerini düşünürsek liste oldukça uzun ama Şükrü Andaç yazısında bardağın yarısı dolunca neler olabileceğine değiniyor.

Sermaye getirisi %10’un üzerinde olan 34 BIST 100 halka açık şirket, yatırımcılarına bir yılda %100’ün üzerinde getiri sağladı. Zeynep Aktaş makalesinde enflasyon muhasebesi ile mali tablolarda ortaya çıkanları ve dikkat çeken süreçleri inceliyor.

Avrupa’dan otonom robot desteği alan az sayıda girişimciden biri olan İzmir merkezli Advoard Robotics’in kurucu ortağı Pınar Oğuz, ekim ayı planlarını anlatıyor.

Doküman ve veri arşivleme, dijitalleştirme ve imha hizmetleri veren Reisswolf Türkiye’nin genel müdürü Deniz Eraydın, her yıl 60 milyon sayfayı dijitalleştirdiğini söylüyor.

İşçilere yönelik 110 yıllık çelik termos Stanley’nin, yeni bir pazarlama stratejisiyle gelirini “tuhaf ve eski moda”dan “zamanın harika ürünü”ne nasıl dönüştürdüğünü ve gelirini 10 kat artırdığının detayları yer alıyor. bu ayki Milliyet Executive’de.

class = “medyanet-inline-adv”>

Milliyet Executive, her ay yayınladığı yeni sayılarıyla iş dünyası meraklarına, analizlerine ve trendlerine odaklanmaya devam edecek. Dergiye Türkiye’nin her yerinden ulaşılabildiği gibi Getir, Trendyol ve dijital platformlardan da ulaşılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu