Güncel Haberler

D-Smart GO T10X kullanıcılarının hizmetinde

class = “medyanet-inline-adv”>

Mobilite alanında faaliyet gösteren Türk global teknoloji markası Togg ve D-Smart GO güçlerini birleştirdi. 100’den fazla canlı TV kanalı olan D-Smart GO, Togg’un dijital deneyim platformu Trumore Tru.Store uygulama mağazası aracılığıyla T10X kullanıcılarıyla buluştu. Böylece Türkiye’de ilk kez Togg T10X sınıfının en büyük bilgi-eğlence ekranında D-Smart Go ile canlı TV kanalları izlenebilecek.

Trumore dijital platformu üzerinden kullanıcılara akıllı yaşam çözümleri sunan Togg, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi için güçlü işbirliklerine devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen yayın platformu D-Smart GO ile iş ortaklığı yapan Togg, en sevilen filmleri, dünyaca ünlü dizileri, heyecanlı spor etkinliklerini, belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik ve country kanallarını D-Smart’ın özel kanalları Smart GO Yolcularıyla buluşturuyor. T10X. Mağazada satışa sunuldu. Bu sayede T10X kullanıcıları her ay yüzlerce yeni film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleyebilecek ve canlı yayınları 72 saate kadar geri sarabilecek. D-Smart GO’yu Trumore uygulaması üzerinden etkinleştiren Togg kullanıcıları, bu hizmetten 12 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecek.

class = “medyanet-inline-adv”>

HAREKET HALİNDE AKTARIM YOLCU EKRANINDAN DEVAM EDİYOR

Keyifli bir seyahat deneyiminde güvenlikten ödün vermeyen T10X akıllı cihazda kullanıcılar, D-Smart GO’yu yalnızca park halindeyken izleyebilecek. Cihazın hareketi ile ekran kapanacak ve yolcu ekranından aktarım devam edecektir.

D-Smart GO T10X kullanıcılarının hizmetinde

TOGG HAKKINDA BİLGİ

Togg, fikri mülkiyet hakları Türkiye’ye ait olan ve küresel ölçekte rekabet edecek küresel bir USECASE Mobility®️ markasıdır. 25 Haziran 2018 tarihinde kurulan Togg, Anadolu Grubu Holding A.Ş., BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Zorlu Holding A.Ş.’nin bağlı ortaklığıdır. ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği birlikte çalışmalarını sürdürüyor.

class = “medyanet-inline-adv”>

Togg, alt markaları Trugo ve Trumore ile birlikte akıllı ve bağlantılı otomobiller etrafında oluşturduğu ekosistem içerisinde yeni teknolojiler, hizmetler, kullanıcı deneyimleri ve yeni iş modelleri geliştiriyor. İlk C segmenti akıllı cihaz olan T10X’in lansmanını takiben, C segmenti T10F de üretim hattına girecek. Marka, sonraki yıllarda aynı DNA’yı paylaşan yeni modeller ile 2030 yılına kadar 1 milyon akıllı elektrikli cihaz üretmeyi planlıyor. olanlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu