Güncel Haberler

COMPUTEX 2024 Kingston, yarış arabasından ilham alan DDR5 bellek, CAMM2 DDR5 ve yapay zeka uygulamalarıyla “Sınırların Ötesinde Yarışıyor” – TEKNOLOJİ

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology, yarış temalı “Kingston: Sınırların Ötesinde Yarış” vitrini ile COMPUTEX 2024’e geri döndü. Son teknoloji araçlarla yetenekli sürücülerin buluştuğu standında motor yarışlarının adrenalini ve heyecanını yeniden yaratan Kingston, benzersiz bir deneyim yaratmak için pist ve pit-stop gibi yarışa özgü unsurları birleştirerek ürün serisini elit yarışçılara dönüştürüyor. . performansa, hıza ve dayanıklılığa adanmış gösteri. Yarış arabalarına güç veren çözümler sunan AI PC Showcase, Kingston’ın olağanüstü inovasyon mirasını yeniden canlandırıyor. Kevin Wu, Kingston’ın APAC bölgesi satış, pazarlama ve iş geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı, şunları söyledi: “Yapay zekanın dönüştürücü etkisinin yanı sıra makine öğrenimi, bulut ve uç bilişimden üretken yapay zekaya kadar çok yönlü uygulamalar endüstri manzarasını tamamen değiştirdi. Bu, bu kavramların tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için ortak bir arzu yarattı. COMPUTEX 2024’te, Kingston ürünlerinin yüksek kapasiteli, yüksek performanslı çözümlere yönelik artan talebi nasıl karşıladığını vurgulayan yarış temalı bir vitrinle bir dizi yeni yüksek performanslı bellek ve SSD ürününü tanıtmaktan gurur duyuyoruz. “Kingston’da, sınıfının en iyisi çözümleri sunmaya ve ‘Sınırlarla Yarışırken’ sınırları zorlamaya kararlıyız.”Kingston: Sınırların Ötesinde Yarış Standında Öne Çıkanlar “Kingston: Sınırların Ötesinde Yarış” standı, Kingston ürünlerinin üç temel gücünü (performans, hız ve dayanıklılık) daha önce hiç olmadığı şekilde motor yarışlarından ilham alan bir alanda birleştiriyor.

  • Kingston Şampiyonları: Kingston, yapay zekayı kullanarak 5 ayrı ürün grubunu elit bir sürücü ekibine dönüştürüyor. Oyun, içerik oluşturma, kurumsal, şifreli veri depolama ve daha fazlasını kapsayan her disk, kendine özgü güçlü yönlerini ve çeşitli Kingston yeteneklerini ifade eder.
  • Yapay Zeka Geliştirme: “Pit Stop” yarış arabalarının bakımlarının yapıldığı ve toplanan verilerin performanslarını artırmak amacıyla kullanıldığı alanın adıdır. Bu konseptten ilham alan Kingston, yapay zeka uygulamalarını sergilemek için “Sonuna Kadar Üretildi” bölgesini yarattı. Kingston, NYCU’nun Vulpes Yarış Takımını, ekip tarafından tasarlanan ve üretilen otonom yarış arabalarını sergilemeye davet etti. Araçta Kingston, AMD ve ASUS çözümleriyle donatılmış yapay zeka bilgisayarı kullanılıyor. Yapay zeka, çeşitli endüstrilerin gelişiminde önemli bir rol oynamaya devam ederken, Kingston bellek ve depolama çözümleri, yapay zeka destekli teknolojilerin uygulanmasını güçlendirmeye ve hızlandırmaya devam ediyor. Kingston geleceğe attığınız her adımda yanınızda.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu