Güncel Haberler

Yeni Dragon Age: TECHNOLOGY oyununda isim değiştirildi

BioWare’in Dragon Age genel müdürü ve baş yapımcısı Gary McKay, bir blog yazısı yayınladı ve yeni isme sahip bir sonraki Dragon Age oyunu hakkında yeni haberler paylaştı.

Gary, blog yazısında yeni oyunun adının Dragon Age: The Veilguard olarak değiştirildiğini açıklıyor ve isim değişikliği kararlarının arka planını ve içeriğini anlatıyor.

Blog yazısını incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

“Yoldaşlarınızı oluşturan yedi benzersiz karakterin her birinin, verdiğiniz kararların onlarla ilişkilerinizi ve onların hayatlarını etkileyeceği derin ve ilgi çekici hikayeleri olacak. Dünyaya yayılan yeni ve korkunç bir tehditle karşı karşıya kalırken, unutulmaz kahramanlardan oluşan bu ekibi bir arada tutacaksınız. Dehşet Kurt bu hikayede hala önemli bir rol oynuyor, ancak siz ve arkadaşlarınız bu yeni deneyimin kalbisiniz, düşmanlarınız değil.

“Bu yüzden bu oyunun gerçekte neyle ilgili olduğunu anlatmak ve yeni kahramanlarımız, onların hikayeleri hakkında ne kadar güçlü hissettiğimizi ve tüm Thedas’ı kurtarmak için onları nasıl bir araya getirmemiz gerektiğini göstermek için bu isim değişikliğini yaptık.”

“Size yeni Dragon Age: The Veilguard’ı gururla sunuyoruz.”

Ek olarak, geçen yılın Dragon Age Günü’nde söz verdiği gibi BioWare ekibi, resmi oynanış için oyunun başlangıcından itibaren 15 dakikalık oynanışı 11 Haziran Salı günü saat 18:00’de Dragon Age YouTube kanalında sergileyeceklerini duyurdu. Dragon Age: The Veilguard’ın gösterimi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu