Güncel Haberler

ASRock, Computex 2024’te Oyun ve Yapay Zeka Odaklı Ürünlerini Tanıttı – TEKNOLOJİ

Son dönemde artan yapay zeka (yapay zeka) trendine uyum sağlayan ASRock, yeni yapay zeka destekli ürünlerini COMPUTEX’te tanıtıyor. ASRock bu yıl da eksiksiz oyuncu çözümlerini oyuncularla buluşturuyor.

Yeni Nesil Anakartlar ve Ekran Kartları

ASRock, Computex’te Intel ve AMD tarafından desteklenen yeni nesil Taichi ve Phantom Gaming serilerini, güçlü Steel Legend’ı, yeni Livemixer’ı ve genel kullanıcıya yönelik tüm Pro serisi anakartlarını sunuyor. En son teknolojiye sahip Taichi markası; OC Formula ve AQUA ürünleriyle birleşerek ASRock’un yeni amiral gemisi ürün serisi oluyor. Yeni nesil Phantom Gaming serisi anakartların yanı sıra yepyeni Taichi AQUA, Taichi OCF, Taichi ve Taichi Lite model anakartlar da Computex 2024’te ilk kez kullanıcılarla buluşacak.

Yeni nesil anakartların yanı sıra ASRock; oyuncular, içerik oluşturucular, çalışanlar ve yapay zeka kullanıcılarına yönelik hem Intel hem de AMD’den hazır çözümler sunmaya devam ediyor. Üst düzey video işleme yeteneklerine sahip ASRock WRX90 WS EVO ve tamamen yeni bir soğutma konseptine sahip, yüksek soğutma kapasitesine sahip ASRock W790 WS sunucu/iş istasyonu, Computex 2024’teki ASRock standında tanıtıldı. ASRock W790 WS, Computex 2024 ile ortaklaşa geliştirildi. ASRock, Intel ve Thermaltake.

ASRock, AMD Radeon™ RX 7900 XTX WS 24GB ve Radeon™ RX 7900 XT WS 20GB modellerini duyurdu

Bu yapay zeka çağında ASRock, çoklu GPU işbirliğine dayalı bilgi işlem gücüne sahip ASRock AMD Radeon™ RX 7900 XTX WS 24GB ve ASRock AMD Radeon™ RX 7900 XT WS 20GB grafik kartlarını duyurdu. ASRock AMD Radeon™ RX 7900 WS serisi grafik kartları, AMD Radeon™ RX 7900 XTX ve Radeon™ RX7900 XT GPU’lar tarafından desteklenmektedir. Çoklu kart işlem gücü ve yapay zeka hızlandırıcıyla donatılmış AMD Radeon™ RX 7900 WS serisi grafik kartlarında bir BUHAR BÖLMESİ soğutucusu, etkili havalandırma sağlayan fanlar ve 2 yuva kalınlığı bulunur. Ayrıca tek 12V-2×6 yatay güç konektörüyle birden fazla ASRock AMD Radeon™ RX 7900 XT WS Serisi grafik kartını kolayca ve minimum güç kablosuyla bağlamanıza olanak tanır.

ASRock Phantom Gaming, yeni OLED serisini ve ultra yüksek yenileme hızına sahip monitörlerini duyurdu

Çift Modlu OLED Oyun Monitörü – PGO32UFS2B

ASRock’un en yeni amiral gemisi modeli PGO32UFS2B, 32 inç OLED paneli sayesinde çarpıcı kontrast ve canlı renkler sunuyor. Bu yenilikçi monitör, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre UHD 240Hz modu ile FHD 480Hz modu arasında anında seçim yapmalarına olanak tanıyan tamamen benzersiz bir çift modlu tasarıma sahiptir. PGO32UFS2B, kullanıcıların ultra yüksek çözünürlük veya ultra hızlı yenileme hızı ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir. Ayrıca ASRock’un özel soğutma tasarımı sayesinde OLED panellerde oluşabilecek içten yanma sorununu en aza indiriyor.

Son derece hızlı 520Hz oyun monitörü – PG27FFX2A

Phantom Gaming, dünyanın ilk 27 inç 520Hz yenileme hızına sahip IPS oyun monitörü PG27FFX2A’yı tanıttı. Dünyanın en hızlı IPS oyun monitörüyle hem görsel performansın hem de yenileme hızının sınırları en üst seviyeye zorlanıyor. En yeni IPS panel teknolojisini kullanan PG27FFX2A, yalnızca inanılmaz derecede yüksek bir yenileme hızı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda şaşırtıcı renk doğruluğu ve geniş görüntüleme açılarına da sahip. Ayrıca Phantom Gaming’e özel 7dBi sinyal yüksekliğine sahip dahili Wi-Fi anteni sayesinde oyuncular, maksimum hızda bağlantıyla hiçbir gecikme yaşamadan akıcı bir oyun deneyimi yaşayabiliyor.

Geliştirmeler 180Hz serisi oyun monitörlerini kapsayacak şekilde genişletildi

Ultra hızlı modellerin yanı sıra 180Hz yenileme hızına sahip klasik Phantom Gaming modelleri de oyunseverlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde farklı boyut ve farklı özelliklerle geliştiriliyor. 34 inçlik kavisli ekrana sahip PG34QRT3A monitör, daha sürükleyici bir oyun deneyimi için geniş bir görüş alanı sunuyor. Tam boyutlu 27 inç PG27QFT2A ve PG27FFT1A monitörler, hem oyuncular hem de iş kullanıcıları için en etkili şekilde yüksek performans sunuyor. 25 inçlik PG25FFT, küçük masalar ve çok amaçlı ortamlar için daha küçük bir çözüm sunar.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu