Güncel Haberler

Apex Legends Double Take Collection etkinliği yarın başlıyor! – TEKNOLOJİ

Apex Legends’ın en yeni etkinliği Upheaval Double Take Collection Etkinliği yarın başlıyor! Alter’in çarpık zihniyetinin bir ürünü olarak, iyi insanların kötü, kötü insanların ise iyi olduğu bir dünya geliyor.

Oyuncular, yeni Quads Takeover modunda ekstra bir arkadaşla kendilerini kaosun kollarına atacak ve etkinlik devam ettiği sürece Lifeline “Apex Corruptor” prestij kostümüne ek olarak birçok etkinlik öğesine sahip olacaklar.

Double Take Collection etkinliğinin fragmanını izlemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili daha fazla ayrıntıyı aşağıda ve buradaki blog yazısında bulabilirsiniz.

  • Yepyeni Quad’ın satın alınması Yepyeni bir oyun moduyla tanışın: Dörtlü Devralma. Oyuncular dört Efsaneden oluşan takımlar oluşturmalı ve tamamen yeni stratejiler ve takım kompozisyonları için mücadeleye katılmalıdır. Kısacası 4 kat eğlence, 4 kat kaos!

  • Ödül Takipçisi ve Kozmetik Öğeler: Ödül Takipçisi öğelerini kazanmak için tüm Dörtlü görevlerin tamamlanması gerekir. Etkinlik bitmeden 24 kozmetik öğenin tamamını toplayan oyuncular, düşmanlara kendilerini mağlup hissettirecek Lifeline’ın Prestige görünümü olan “Apex Corruptor”u alacaklar. Efsaneler, etkinlik boyunca Prestij görünüm mücadelelerinde 1,5 kat bonus kazanabilecek.

Apex Legends: Upheaval şu ​​anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, EA Uygulaması ve Steam ile PC’de mevcut. Daha fazla Apex Legends haberi için oyunun resmi X, Instagram, TikTok ve YouTube hesaplarına göz atabilir, en son güncellemeler için playapex’i ziyaret edebilirsiniz. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu